چت رومclose
برای «ناهید تاج نیا» دعا کنید
برای «ناهید تاج نیا» دعا کنید

نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمارسال پاسخ
تعداد بازدید 45
نویسنده پیام
niusha آفلاین

کاربر خودمونی
ارسال‌ها : 74
عضویت: 2 /5 /1394
محل زندگی: esfahan
سن: 20

تشکر شده : 17
برای «ناهید تاج نیا» دعا کنید
خبرگزاری مهر: دختر ناهید تاج نیا گوینده باسابقه رادیو به وضعیت جسمانی مادرش پس از سانحه رانندگی اشاره کرد و گفت قرار است فردا صبح مادرش جراحی شود.

الهام صفوی زاده دختر ناهید تاج نیا گوینده باسابقه خبر رادیو با اشاره به سانحه ای که دوشنبه شب ۲۹ تیرماه برای خودش و مادرش پیش آمد گفت: طی سانحه رانندگی که برایمان پیش آمد مادرم دچار شکستگی از ناحیه چند عضو بدن شد و اکنون در بخش ارتوپدی بیمارستان بستری است.
وی درباره وضعیت عمومی حال خود و مادرش بیان کرد: من از ناحیه کتف دچار آسیب شدم و تاندوم شانه ام پاره شد اما درحال حاضر حالم بهتر است و مهم مادرم است که فقط به دعای خیر مردم نیاز دارد تا حالش بهبود پیدا کند.

این مجری رادیو و تلویزیون درباره صدماتی که به مادرش وارد شد، توضیح داد: مادرم از چند ناحیه از جمله دست راست، دنده ها و دندان ها دچار شکستگی شده است که در دست راستش باید میله ای قرار داده شود و به علت فشارهایی که به او وارد شد به طور ناگهانی با ایست تنفسی مواجه و سریعا به بخش آی سی یو منتقل شد که البته خدا رحم کرد و هنوز معلوم نیست دلیلش چه بوده است.

وی در پایان بیان کرد: فردا جمعه دوم مرداد ماه حدود ۷ صبح عمل جراحی روی مادرم انجام می شود تا این شکستگی ها ترمیم پیدا کند و امیدوارم به لطف خدا عمل به خوبی صورت بگیرد.

شنبه 03 مرداد 1394 - 02:32
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :

Powered by Tem98 | Copyright © 2009 Rozblog Group